Robiąc aplikacje oprócz głównych profitów związanych z rozliczeniem finansowym są elementy dodatkowe. Według mnie jednym z takich elementów, który wiąże się z ogromną satysfakcją to zobaczenie na żywo jak program, który tworzymy miesiącami lub latami działa w realu. Jak ludzie, którzy go używają go doceniają... Nie mogłem odmówić sobie tej satysfakcji i oczywiście bardzo chętnie przyjęliśmy zaproszenie : )
Nie będę opisywał szczegółów bo to jest temat na kilka wpisów. Możliwe, że w niedługiej przyszłości podzielę się tym z wami tutaj.
W każdym bądź razie tworząc tą aplikację obsłużyliśmy cały proces produkcji drukarskiej. Począwszy od złożenia zamówienia skończywszy na wysyłce. Oczywiście wszystko w APEX-ie. Jak widać da się : )
Myślę że najlepiej jak pokażę kilka zdjęć, które lepiej oddadzą konkret tego projektu.
| Na ścianie telewizor z zakolejkowanymi zadaniami. (dashboard w APEX-ie) |
| Park maszynowy z ogromnymi drukarkami cyfrowymi. |
| Przy każdej drukarce ekran dotykowy z naszą aplikacją... co myślicie o Piotrka minie ? ; ) |
| Przygotowanie do wysyłki - drukowanie etykiet na Zebrze |
Zasięg biznesu klienta jest globalny jego wydruki można zobaczyć także w Polsce : )
Podsumowując :...po prostu kliknij i posłuchaj : )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz