sobota, 24 czerwca 2017

I Can't Get No : )

Tak jak wspominałem w poprzednim wpisie, jadąc na konferencje do Stanów chcieliśmy przy okazji załatwić kilka innych spraw. Jedną z nich miała być wizyta w fabryce u jednego z naszych klientów.

Robiąc aplikacje oprócz głównych profitów związanych z rozliczeniem finansowym są elementy dodatkowe. Według mnie jednym z takich elementów, który wiąże się z ogromną satysfakcją to zobaczenie na żywo jak program, który tworzymy miesiącami lub latami działa w realu. Jak ludzie, którzy go używają go doceniają... Nie mogłem odmówić sobie tej satysfakcji i oczywiście bardzo chętnie przyjęliśmy zaproszenie : )

Nie będę opisywał szczegółów bo to jest temat na kilka wpisów. Możliwe, że w niedługiej przyszłości podzielę się tym z wami tutaj.
W każdym bądź razie tworząc tą aplikację obsłużyliśmy cały proces produkcji drukarskiej. Począwszy od złożenia zamówienia skończywszy na wysyłce. Oczywiście wszystko w APEX-ie. Jak widać da się : )

Myślę że najlepiej jak pokażę kilka zdjęć, które lepiej oddadzą konkret tego projektu.

Na ścianie telewizor z zakolejkowanymi zadaniami. (dashboard w APEX-ie)
Park maszynowy z ogromnymi drukarkami cyfrowymi.

Przy każdej drukarce ekran dotykowy z naszą aplikacją... co myślicie o Piotrka minie ?  ;  )

Przygotowanie do wysyłki - drukowanie etykiet na Zebrze


Zasięg biznesu klienta jest globalny jego wydruki można zobaczyć także w Polsce : )

Podsumowując :...po prostu kliknij i posłuchaj : )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz