Lecimy na największą imprezę apex-ową..!
A o co chodzi tak naprawdę... chodzi o powiew świeżości..., jak pewnie zauważyliście od kilkunastu miesięcy totalna posucha na blogu.. nie macie zielonego pojęcia co u nas... a tak naprawdę jesteśmy zawaleni robotą...
W tym roku powiększyliśmy zespół o 150%, projekty w których bierzemy udział mają potencjał porównywalny z największymi jakie są obecnie realizowane na świecie w technologii Oracle APEX (systemy dla 80 000 - 100 000 UŻYTKOWNIKÓW !, systemy w których dziennie przelatują miliony dolarów...)
Oprócz udziału w konferencji odwiedzimy naszych klientów za wielką wodą. Oprócz typowo zajęć związanych z pracą, postaramy też się zrelaksować w okolicy zachodniego wybrzeża : ) Wszystko postaramy się odpowiednio relacjonować na blogu.
Zacząłem od KScopa... to chciałbym zakończyć bardzo ważną informacją: Bartek Ostrowski i Przemek Staniszewski z Polski będą mieli wykład w San Antonio. Myślę, że znacie chłopaków z ich bardzo dobrej roboty... i dużym udziale w społeczności APEX. W każdym razie będziemy im kibicować... .... keep in touch : )

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz