Mniej więcej trzy razy do roku organizujemy szkolenia APEX-owe. Kwiecień będzie pierwszym miesiącem w którym będziemy realizować szkolenie w 2014 r.
Tak jak kiedyś pisałem jest to najlepsze szkolenie dla osób, które mają doświadczenie oraz, które zaczynają tworzyć aplikację w Oracle APEX. I to nie jest żart, kilkuletnie doświadczenie przy realizacji szkoleń nauczyło nas, że większość osób, które oceniają swoje umiejętności jako średnio zaawansowane mają luki w materiale podstawowym. Dlatego stworzyliśmy szkolenie, które zawiera elementy podstawowe jako przypomnienie materiału (pierwszy dzień) oraz dwa dni z materiałem średnio zaawansowanym. Sprawdza się to znakomicie.
Tak jak kiedyś pisałem jest to najlepsze szkolenie dla osób, które mają doświadczenie oraz, które zaczynają tworzyć aplikację w Oracle APEX. I to nie jest żart, kilkuletnie doświadczenie przy realizacji szkoleń nauczyło nas, że większość osób, które oceniają swoje umiejętności jako średnio zaawansowane mają luki w materiale podstawowym. Dlatego stworzyliśmy szkolenie, które zawiera elementy podstawowe jako przypomnienie materiału (pierwszy dzień) oraz dwa dni z materiałem średnio zaawansowanym. Sprawdza się to znakomicie.
Szczegółowy plan szkoleń wraz z formularzem zgłoszeniowym możecie znaleźć na

Byłem. Potwierdzam. Jak najbardziej polecam. :-)
OdpowiedzUsuńZULU