sobota, 1 lutego 2014

APEX 5.0 już jest !

To już nie jakieś przecieki i niepewne informacje. APEX 5.0 w wersji EA1 jest już dostępny ! Oracle kilka godzin temu udostępnił możliwość zamawiania workspaców na nowej platformie.


Jak widać na załączonym obrazku czekam na odpowiedź z dostępem : ) Tak więc wszystkich chętnych odsyłam do formularza zgłoszeniowego w celu otrzymania workspeca w wersji 5.0. 

Ja jak tylko dostanę dostęp to postaram się w miarę możliwości podzielić wrażeniami na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz