Jak widać na załączonym obrazku czekam na odpowiedź z dostępem : ) Tak więc wszystkich chętnych odsyłam do formularza zgłoszeniowego w celu otrzymania workspeca w wersji 5.0.
Ja jak tylko dostanę dostęp to postaram się w miarę możliwości podzielić wrażeniami na blogu.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz