APEX.dbe.pl - Blog o Oracle Application Express (APEX)
Blog firmy DBE
środa, 1 marca 2017
APEX 5.2 - czyli co jest planowane
Dopiero co weszła wersja 5.1 a już można poznać więcej szczegółów dotyczących przyszłej wersji 5.2. Widać wyraźny nacisk na webservice-y co mnie osobiście bardzo cieszy : )
Kto zainteresowany odsyłam do tego
WPISU.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz