środa, 1 marca 2017

APEX 5.2 - czyli co jest planowane

Dopiero co weszła wersja 5.1 a już można poznać więcej szczegółów dotyczących przyszłej wersji 5.2. Widać wyraźny nacisk na webservice-y co mnie osobiście bardzo cieszy : )

Kto zainteresowany odsyłam do tego WPISU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz