piątek, 17 lipca 2015

APEX 5.0.1

Minęło kilka miesięcy i mamy pierwszą grubą poprawkę dla APEX 5. Poprawiono mnóstwo błędów lista fixów zawiera kilkaset pozycji !.
Tak więc zbliża się czas kiedy będzie trzeba zacząć poważnie myśleć o przesiadce na 5.0.1. Duża praca nas czeka, całe środowisko hostingowe, kilka poważnych aplikacji naszych klientów... oj będzie się działo : )

Lista poprawionych bugów jest TUTAJ

4 komentarze:

  1. Piąteczka jest po prostu super. Co prawda w niej nie programuję, ale cuda w niej robi moja córka - Basia. Jak ktoś potrzebuje przetłumaczonych komunikatów to mogę podrzucić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak możesz to podeślij je nam (biuro[małpa]dbe.pl] a my je wystawimy na blogu

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapraszam też na mój blog, mroovka-framework.blogspot.com
    Robię coś podobnego do Oracle Forms, tylko, że w chmurze. Zrobię plug-in do Apexa, aby mozna było obie rzeczy integrować. Pisze się wszystkio w podzbiorze PL/SQL. Ten PL/SQL jest tłumaczony do Javascriptu i wykonywany jest po stronie klienta.

    OdpowiedzUsuń