Pierwsze logowanie:
Pierwszy wgląd w stronę INTERNALA:
Pierwsze niedoróbki (jak dla mnie mało estetyczne):
Pierwsze bug-i. (nie wiem o co chodzi ale od czasu do czasu wyrzuca mi taki komunikat):
Generalnie mało mnie to interesuje bo w większości przypadków pliki utrzymuję na zewnątrz no ale coś tu jest nie tak.
Pierwsze logowanie do własnego workspaca: Nie mam printscreana ale tu wreszcie mamy zdecydowany postęp. Chodzi o zmianę hasła podczas pierwszego logowania. W wersji 4 i niżej było to rozwiązane koszmarnie:
Próba logowania, przeniesienie do strony ze zmianą hasła, po zmianie zostawał na stronie zmiany i wyskakiwał link do logowania, kliknięcie w link przenosiło na stronę faktycznego logowania i tutaj ponownie musieliśmy wpisywać hasło żeby się zalogować. Teraz to zrobiono tak jak należy. Nie będę się rozpisywał... zrobiono to tak aby zniwelować wszelkie zbędne kroki i wreszcie jest tak jak powinno być od zawsze....
Pierwsze logowanie do przykładowej aplikacji:
Wygląda "miodnie"...
Pierwsze wejście w Grid layout... tak tak to naprawdę istnieje ; ) :
Dobra.... na dziś koniec.
Może jeszcze mała uwaga... na moim laptopie chodzi znacznie wolniej : ( Lada dzień przeniosę pliki na zewnątrz i mam nadzieje że wydajność podskoczy.)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz