I tak może pokrótce co się zmieniło:
1. Całkowicie nowy temat graficzny zrealizowany w technologii Responsive Design.
2. Logowanie i zakładanie konta przy pomocy konta Facebook
4. Całkowicie nowy Edytor z kolorowaniem składni oraz podglądem i wieloma ciekawymi rzeczami.
5. Zapamiętywanie odwiedzonych wątków przez użytkownika oraz przechodzenie do nowych nieprzeczytanych
6. I wiele wiele innych : )
Oczywiście jako, że forum można powiedzieć zostało przepisane od nowa, to mogą występować jakieś problemy. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich o ewentualne zgłaszanie ich poprzez funkcję "Zgłoszenie błędu" (funkcja dostępna dla zalogowanych użytkowników).
I jak wam się podoba ? ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz