czwartek, 23 stycznia 2014

Polskie Forum Oracle APEX wreszcie odświeżone : )

Zapowiadany od kilku miesięcy refresh Polskiego Forum Oracle APEX wreszcie się dokonał. Udało nam się znaleźć chwilę aby forum mogło stać się  bardziej funkcjonalne i estetyczne.

I tak może pokrótce co się zmieniło:
1. Całkowicie nowy temat graficzny zrealizowany w technologii Responsive Design.




2. Logowanie i zakładanie konta przy pomocy konta Facebook


3. Subskrybowanie tematów (dostaniesz maila jeżeli ktoś wprowadzi wpis w subskrybowanym przez ciebie temacie)



4. Całkowicie nowy Edytor z kolorowaniem składni oraz podglądem i wieloma ciekawymi rzeczami.


5. Zapamiętywanie odwiedzonych wątków przez użytkownika oraz przechodzenie do nowych nieprzeczytanych


6. I wiele wiele innych : )

Oczywiście jako, że forum można powiedzieć zostało przepisane od nowa, to mogą występować jakieś problemy. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich o ewentualne zgłaszanie ich poprzez funkcję "Zgłoszenie błędu" (funkcja dostępna dla zalogowanych użytkowników).

I jak wam się podoba ?  ; )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz