wtorek, 27 czerwca 2017

KScope nieco luźniej


KScope to ogromna impreza tysiące uczestników, dziesiątki wykładów... Zawsze w takim przypadku kwestie organizacyjne są kluczową sprawą żeby impreza się udała. Tak więc w kilku słowach jak to tutaj wygląda.
Pierwsza rzecz to rejestracja. Podczas rejestracji otrzymaliśmy plecak z giftami od sponsorów oraz identyfikator. Identyfikator to potężne narzędzie które znacznie usprawnia życie. Identyfikator ma formę książeczki zamykanej na rzepa. Smycz która go utrzymuje jest dla każdego typu uczestnika inna. Czerwony kolor oznacza uczestnika, który jest pierwszy raz na konferencji. Dodatkowo jest zielona etykieta z nazwą typu uczestnika.



Oprócz danych uczestnika jest kod do skanowania, dzięki temu jak chcesz komuś zostawić swoje dane to wystarczy  że ta osoba zeskanuje telefonem kod.

W środku są strony z talonami żywieniowymi oraz bilet na imprezę jubileuszową 20 lecia ODTUG-a.



Dodatkowo identyfikator posiada bean lokalizacyjny. Każda sala ma logger dzięki czemu można zlokalizować uczestnika lub zbierać statystyki.

Obiady serwowane są w postaci stołu szwedzkiego... Sale wykładowe w szybki sposób są transformowane w sale restauracyjne.


Pan z gongami sygnalizuje koniec przerwy obiadowej.





Oprócz wykładów można odwiedzić salę wystawową gdzie firmy mają swoje box-y.





W tej sali po głównych wykładach podawane są mniejsze posiłki wraz z napojami.... Nie chodzi o herbatę czy wodę ; )



Nie ukrywam że po takim wstępie znacznie łatwiej nawiązuje się kontakty.



A.... żebyście nie myśleli że tylko Piotrek nawiązuje kontakty ; ) 



San Antonio Texas wydawało by się że będzie gorączka... Chmmm ciężko tą pogodę zdefiniować, ponieważ pada 2 razy dziennie cały czas jest pochmurnie ale temperatura cały czas w okolicach 30 stopni. Wilgotność na poziomie 80-90%.
Jak zauważyliście Piotrek jest w długich spodniach... no właśnie, wszystkie pomieszczenia konferencyjne są bardzo mocno klimatyzowane... za mocno. Ja chodzę dla odmiany w bluzie.

1 komentarz: