Jak zawsze pod koniec roku organizujemy autorskie szkolenie z zakresu Oracle APEX, Tym razem miejscem szkolenia będzie Wrocław.
Szkolenie będzie składało się z dwóch części, Pierwsza część odbędzie się w grudniu druga w styczniu.
Szkolenie będzie składało się z dwóch części, Pierwsza część odbędzie się w grudniu druga w styczniu.
I część: 21-22 grudzień 2015
II część: 19-20 styczeń 2016
II część: 19-20 styczeń 2016
Jako, że szkolenie będzie aż 4 dniowe to będzie zawierało elementy podstawowe jak i zaawansowane.
Koszt szkolenia to 3000 PLN netto.
Na tą chwilę posiadamy jeszcze 4 miejsca.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.
I teraz niespodzianka : )
Dla dwóch prywatnych osób nasza firma postanowiła ufundować udział w szkoleniu. Aby zdobyć darmowe szkolenie należy napisać do nas maila (biuro@dbe.pl z tematem "szkolenie fundowane") z uzasadnieniem - dlaczego chcesz wziąć udział w szkoleniu.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz