środa, 11 grudnia 2013

Relacja ze szkoleń - Warszawa


Właśnie trwa drugi dzień szkolenia realizowanego w Warszawie... tak na marginesie jest to pierwsze otwarte szkolenie, które zrealizowaliśmy poza Wrocławiem. Uczestnicy dopisali, miła atmosfera i zaangażowanie : )




W tym roku więcej szkoleń nie przewidujemy. Najprawdopodobniej następny otwarty cykl szkoleń przeprowadzimy w okolicach kwiecień/maj 2014 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz