Właśnie trwa drugi dzień szkolenia realizowanego w Warszawie... tak na marginesie jest to pierwsze otwarte szkolenie, które zrealizowaliśmy poza Wrocławiem. Uczestnicy dopisali, miła atmosfera i zaangażowanie : )
W tym roku więcej szkoleń nie przewidujemy. Najprawdopodobniej następny otwarty cykl szkoleń przeprowadzimy w okolicach kwiecień/maj 2014 r.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz