Do końca tygodnia prowadzimy szkolenie wyjazdowe z APEX 5.0.4. Tym razem jest to Rzeszów. Jest to pierwsze szkolenie z wersji 5+ . Przy nowych wersjach zawsze jest "dreszczyk", że może coś się nie udać że nasz podręcznik nie został dokładnie zaktualizowany itp. Ja już jestem po swojej części i mogę potwierdzić jest OK : ).... teraz Piotrek zaczyna.
Przypominam też iż w styczniu przeprowadzimy jeszcze jeden cykl szkolenia z APEX 5.X... może to już będzie nawet 5.1.
Termin szkolenia 11-13/01/2017 (kup w 2016 weź udział w 2017 : )
Miejsce szkolenia - Wrocław
Koszt szkolenia to 2600 PLN netto.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.
Warto się szkolić!
OdpowiedzUsuń