Blog firmy DBE
A ile jeszcze musi upłynąć żeby wyszło na 32bit Linuxa? ;)
Czy ta wersja zawiera już APEX 4.2.5 czy trzeba robić upgrade ręcznie?
Upgrade ręczny jest wymagany.
A ile jeszcze musi upłynąć żeby wyszło na 32bit Linuxa? ;)
OdpowiedzUsuńCzy ta wersja zawiera już APEX 4.2.5 czy trzeba robić upgrade ręcznie?
OdpowiedzUsuńUpgrade ręczny jest wymagany.
OdpowiedzUsuń